Дәрігерлердің жұмыс уақыты

2018 ж. арналған дәрігерлердің жұмыс уақыты

Участок,

мамандығы

Дәрігер және медбикелердің аты-жөні

Каб   

Дс.

Сс.

Ср.

 

Бс.

Жм.

Участок

№ 1

ВОП

Такеева Салтанат Мельскановна

Омарова Акмарал Абдрахмановна

Пернебай Улпан Айдарбеккызы

116

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-13.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

 

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

 

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Участок

№ 2

ВОП

Қанатова Сағира Ыбырайқызы

Кошкаралиева Асем Абайқызы

Кунтлесова Алия Нурушевна

 

108

Балалар

09.00-11.00

 Ересектер

11.00-13.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-13.00

 

Балалар

14.00-16.00

 Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Участок

 № 3

ВОП

Балтабаева Саида Бекболатовна

Байкадамова Айгуль Мамбетаевна

Толепберген Лашын

6

Балалар

08.00-10.00

       Ересектер     

 10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  15.00-19.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00

Участок

 № 4

ВОП

Жармухамбетова Меруерт Муратовна

Шаймерденова Дидара

Есимханова  Дина Дуйсенхановна

3

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

 10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

 

Балалар

 09.00-11.00

 Ересектер

11.00-13.00

Балалар

15.00-17.00

 Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00

Участок

№ 5

ВОП

Караулова Айнура Давлетовна

Калдыбай Балнұр Ғаниқызы

Ошибаева Бақыт

112

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-13.00

Балалар

09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Участок

№ 6

ВОП

Шәріпбек Айтолқын Шәкірқызы

Дүйсебай Балнұр Бақытқызы

Булатова Райхан Булатовна

3

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Участок

№ 7

ВОП

Жузенова Галия Жолдыбаевна

Омариева Гулнар Забеновна

Рахметова Қуралай

5

Балалар

12.00-14.00

Ересектер

14.00-16.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

 09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-18.00

 Участок

№ 8

ВОП

Садыкова Назира Мелдебекқызы

Сыздыкова Дана Илюмбаевна

Кошкинбева Бакытгуль                          Кенжегозиевна

  116

Балалар

08.00-10.00 

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  15.00-20.00

Балалар

 15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

 Участок

№9

ВОП

Кадырбаева Гулзина Тажибаевна

Утегулова Ақниет

Турганбек Молдір

132 

        Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Дені сау балаларды қабылдау

15.00-20.00

Балалар

 08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

 Участок

№10

ВОП

Каримова Арайлым Асылбековна

Жунусова Сұңқар Тасболатқызы

Нурпеисова Гайняш Темирхановна


 

  132

      Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  08.00-13.00

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Участок

№11

ВОП

Жакилова Маржан Мусабаевна

Кыргызбай Балжан

Зуева Наталья

112

     Балалар

08.00-10.00 

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  15.00-20.00

Балалар

 15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Участок

№12

ВОП

Әмре Гұлнур Серікқызы

Усенбеков Динмухамед Ермекович

4

Балалар

09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

Дені сау балаларды қабылдау

  14.00-18.00

Балалар

 08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Акушер гинекологтардың жұмыс кестесі

Участок,

специаль-

ность

Ф.И.О. врача

Каб

Пн.

Вт.

Ср.

 

Чт.

Пт.

Акушер-гинеколог

Тамабаева Айгерим Габиденовна

Ондасын Д.

142

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Акушер-гинеколог

Тайбасарова  Асыл Досполовна

Джакина К.К.

 

102

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 08.30-13.00

Гинекология

14.00-16.00

Акушер-гинеколог

Рахметулина  Толкын Мейрамбековна

Рамазанова М.Б.

147

Жүкті әйелдер

 09.00-13.30

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 09.00-13.30

Гинекология

14.00-16.00

-

Жүкті әйелдер

 09.00-13.30

Гинекология

14.00-16.00

Жүкті әйелдер

 09.00-13.30

Гинекология

14.00-16.00

Акушер-гинеколог

Рахметулина  Толкын Мейрамбековна

Рамазанова М.Б.

105

Кабинет планирования семьи

Среда с 08:00-16:00